Manažér predaja vo výrobnej spoločnosti

Pridané 12.1.2021

IT-Impulse s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Získavanie nových zákazníkov a objednávok.
Plánovanie a realizácia predaja po schválení riaditeľom predaja.
Starostlivosť o existujúcich zákazníkov.
Zabezpečenie po-predajného servisu.
Sledovanie pohľadávok a platieb od zákazníkov. Prehľad o situácii na trhu, sledovanie trendov predaja. Prieskum trhu a rozširovanie klientskej základne - hľadanie nových potencionálnych zákazníkov, komunikácia s nimi, vypracovanie cenovej ponuky.
Komunikácia s odberateľmi telefonicky, e-mailom, faxom osobne ohľadom objednávok, finančného krytia objednávok, expedície tovaru, prípadne riešenie problémov spojených s expedíciou, kvalitou alebo iných požiadaviek odberateľa. Kontrolná činnosť v oblasti trola plnenia objednávok, kontrola dohodnutých cien a správneho zadania kódov výrobkov,
sledovanie pohľadávok a platieb od zákazníkov, sledovanie, kontrola a vyhodnocovanie predaja. Riešenie reklamácií od zákazníka v spolupráci s výrobným závodom.
Spolupráca s ekonomickým oddelením pri navrhovaní plánov predaja,
navrhovanie inovatívnych postupov a alternatív v organizácii a realizácii predaja,
navrhovanie inovácií existujúcich produktov spoločnosti, prípadne navrhovanie možných nových typov/druhov produktov v nadväznosti na informácie získané z trhu. Schvaľovanie došlých faktúr za objednané služby. Výkazníctvo, vypracovanie štatistík o predaji, mesačná uzávierka – mesačné tabuľky o predaji. Agenda poistenia pohľadávok (evidencia kreditných limitov a mesačné výkazy).

• stabilná a perspektívna práca
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• motivačné mzdové ohodnotenie
• sociálne výhody
• doplnkové dôchodkové sporenie
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• stravovanie 0,90 € /obed
• príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
• príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €
• služobný automobil

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Reklama / advertisment

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Našim klientom je výrobná spoločnosť pôsobiaca v košickom kraji.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický alebo ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - expert
Internet - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5
5

Zodpovedný, komunikatívny kandidát znalý a dodržujúci zákony, všeobecne záväzné predpisy a riadiacu dokumentáciu zamestnávateľa súvisiacu s jeho pracovnou činnosťou, zodpovedný za kavlitu svojich produktov, za hmotný a nehmotný majetok zamestnávateľa a kvalitu vzťahov s odberateľmi.
Musí byť ochotný cestovať.

Personálne poradenstvo, recruitment a search.
IT-Impulse je divízia Software Engineering medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IT-Impulse s.r.o.
Letná 42
040 01 Košice - mestská časť staré mesto

Zdroj: http://profesia.sk/praca/it-impulse/O3969989