Kuchár

Pridané 12.1.2021

N & Bonaparte s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kuchára. Ak máš skúsenosti v gastronómii, varenie je pre Teba zábava, hľadáme práve Teba.

Hľadáme kuchára, ktorý sa bude podieľať na tvorbe a príprave ponúkaných jedál z denného menu, a la carte jedál, prípravy jedál na oslavy, svadby, pripravovanie teplých a studených pokrmov, zostavovanie jedálneho lístka, zodpovedanie za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín.

Kontrolovanie a dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov, zodpovednosť za správne skladovanie a kontrola skladových zásob.

Ponúkame stabilné a dlhodobé zamestnanie, pracuje sa dlhý a krátky týždeň v príjemnom a peknom prostredí, prácu v mladom a dynamickom kolektíve, kde spoznáš partiu kolegov, ktorí robia svoju prácu srdcom, priestor na sebarealizáciu, odborný rast, zamestnanecká strava, zľavy sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Reklama / advertisment

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Okrem praxe v odbore očakávame prácu s vysokým nasadením, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilitu, schopnosť komunikovať v kolektíve, precíznosť, zmysel pre poriadok, zručnosť s modernou gastronómiou, záujem učiť sa nové veci.

Hotel Bonaparte sa nachádza v pokojnej oblasti mestskej časti Košíc, Košice- Šebastovce. Od centra mesta Košíc je hotelový komplex vzdialený 6 km. Medzinárodné letisko Košice je vzdialené 10 km a najbližšia autobusová zastávka priamo pri hoteli. Hotel ponúka Svojim hosťom modernú elegantnú reštauráciu a štýlovo zariadený Lounge bar. Súčasťou objektu hotela je rozľahlé parkovisko s možnosťou parkovania pre motorizovaných hostí.

Adresa spoločnosti

N & Bonaparte s. r. o.
Šebastovská 4
040 17 Košice

Zdroj: http://profesia.sk/praca/n-bonaparte/O3914401