Anketár / anketárka pre prieskum trhu a marketing

Pridané 14.1.2021

IQVIA RDS Slovakia, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Záujemcom ponúkame možnosť si pravidelne privyrobiť prácou na príležitostných prieskumných projektoch. Konkrétne obsadzujeme pozíciu anketár/anketárka. Pozícia je vhodná ako vedľajší príjem k stálemu zamestnaniu, ale taktiež aj pre mamičky na materskej dovolenke a pre aktívnych dôchodcov. Náplňou práce je aktívne oslovovanie respondentov v rámci rôznorodých prieskumov, uskutočňovanie rozhovorov s respondentmi, zisťovanie názorov a postojov respondentov, zaznamenávanie odpovedí respondentov. Anketári uskutočňujú zadané ankety/rozhovory v okolí svojho bydliska, prípadne ak majú záujem, dochádzajú za prieskumom do susedných mestských častí, miest či obcí.

Požiadavky na zamestnanca

Reklama / advertisment

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Reklama / advertisment

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Miesto práce:

Košice

Uchádzač by mal byť hlavne komunikatívny a mal by mať príjemné vystupovanie.

Inzerujúca spoločnosť

Reklama / advertisment

Stručná charakteristika spoločnosti

IQVIA™ is The Human Data Science Company™, focused on using data and science to help healthcare clients find better solutions for their patients. Formed through the merger of IMS Health and Quintiles, IQVIA offers a broad range of solutions that harness advances in healthcare information, technology, analytics and human ingenuity to drive healthcare forward.

We know that meaningful results require not only the right approach but also the right people. Regardless of your role, we invite you to reimagine healthcare with us. You will have the opportunity to play an important part in helping our clients drive healthcare forward and ultimately improve human health outcomes.

Whatever your career goals, we are here to ensure you get there!

We invite you to join IQVIA™.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

IQVIA RDS Slovakia, s. r. o.
Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
https://www.iqvia.com/