Commercial product manager

Pridané 12.1.2021

News and Media Holding a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

News and Media Holding je najväčšou slovenskou multimediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov, akými sú napríklad TREND, PLUS 7 DNÍ, EMMA, EVA, Centrum.sk, medialne.sk.

Ponúkame ti možnosť sebarealizácie na zaujímavých projektoch, prácu v priateľskom prostredí profesionálov, ktorí sú inhouse a denne s nimi komunikuješ. Prinášané nápady navrhuješ priamo vedeniu. Ak sú dobré, vieme ich aj rýchlo realizovať (áno, aj napriek tomu, že sme korporácia :) ). V tíme máme výborných backend a frontend developerov, s ktorými dokážeme realizovať ambiciózne plány. Interne sme si vyvinuli vlastný publisherský ekosystém v microservisnej architektúre. Používame najmodernejšie technológie (najnovšie PHP/symfony, AWS infra), rozvíjame vlastný big data stream a pracujeme na ďalších inovatívnych projektoch.

Dokážeš pochopiť online čitateľa ako zákazníka? Tak si presne ten, koho hľadáme do nášho digitálneho tímu na pozíciu Commercial product manager. Prostredníctvom zistení z analýz budeš navrhovať zlepšenia na zvyšovanie príjmov z našich digitálnych produktov a zastrešovať nové inovatívne projekty. Tvojou úlohou bude dodržiavať vyváženie medzi bannerovou reklamou, obsahom a užívateľským zážitkom. Čaká ťa úzka spolupráca s našim data science oddelením, developermi a s kolegami z obchodného oddelenia. Ak ťa táto ponuka zaujala, radi ti povieme viac na osobnom stretnutí.

Čo bude tvojou úlohou:
• Projektové riadenie komerčných digitálnych projektov/riešení v našom portfóliu
• Dohliadať nad celým procesom realizácie týchto riešení naprieč všetkými ich fázami – od úvodného prieskumu, vypracovania ROI, implementáciu až po spustenie do produkcie
• Maximalizovať príjmy z displayovej reklamy a z našich webových produktov určených pre natívnu reklamu
• Prinášať a identifikovať nové obchodné príležitosti v online priestore

Reklama / advertisment

Zamestnanecké výhody, benefity

FIREMNÉ AKCIE
Najobľúbenejšie sú teambuildingy, ktoré si organizuje každé oddelenie, športové dni a dni zdravia.

LÍSTKY DO KINA, DIVADLA ...
Vďaka naším partnerstvám máme voľné vstupy na zaujímavé podujatia.

VZDELÁVANIE
Jedným z našich cieľom je mať tých najlepších z najlepších, preto podporujeme kurzy a školenia. Alebo sa chceš zlepšiť v angličtine? Počas pracovnej doby prebiehajú jazykové kurzy.

PODPORUJEME
Zúčastňujeme sa akcií ako napríklad Do práce na bicykli, Naše Mesto.

ZÁLEŽÍ NÁM NA ZDRAVÍ NAŠICH ZAMESTNANCOV
Prispievame im na ročnú starostlivosť v poliklinikách ProCare, vďaka MultiSport karte navštevujú športové a wellness zariadenia alebo sa zrelaxujú priamo počas pracovnej doby na masáži s fyzioterapeutom. Do práce chodia na bicykli, ktoré si zaparkujú v našej bicyklárni so sprchou.

A VEĽA INÉHO
Program Kolega odporúča kolegu. Ovocné utorky a štvrtky, kedy sú v kuchynkách misy plné ovocia. VIP zľavy na HEJ.sk a v lekárňach Dr. Max. Zľavy z ročného predplatného našich titulov. Relax zóny, kde sú dostupné všetky naše časopisy. Káva, čaje a barely s vodou sú už samozrejmosť :)

Reklama / advertisment

Informácie o výberovom konaní

Napíš nám, prečo si myslíš, že si ten pravý na túto pozíciu. Pošli svoj životopis a v prípade, že budeš spĺňať výberové kritériá, budeme ťa kontaktovať s informáciou o termíne a mieste stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

Reklama / advertisment

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Aké zručnosti určite oceníme:
• Google Ad Manger/DFP (základy)
• Programmatic advertising, Google AdX, Rubicon (základy)
• Základná znalosť JavaScript, CSS, HTML výhodou
• projektové riadenie (komunikácia s frontend a backend developermi, ich koordinácia, zadávanie úloh do JIRA)
• Skúsenosti s JIRA, prípadne iným toolom tohto typu
• Google analytics (základy)
• Pochopenie našich online produktov

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

News and Media Holding je najväčšou slovenskou mediálnou spoločnosťou.
Do nášho portfólia patrí najširšia škála printových a online titulov. Pod značkou News and Media Holding vychádzajú lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické, a hobby tituly. Prakticky každý dospelý obyvateľ Slovenska číta aspoň jeden z našich titulov, či už ide o najčítanejší týždenník Plus 7 dní, denník Plus JEDEN DEŇ, ekonomický týždenník TREND, či lifestylové tituly EMMA, EVA, Život, Báječná žena, Dobré jedlo, Zdravie, hobby tituly Záhradkár, AutoBild, Poľovníctvo & Rybárstvo. Zároveň viac ako 2,5 milióna obyvateľstva navštevuje naše webové stránky a číta naše online tituly ako pluska.sk, Sport.24, etrend.sk, Žena.sk, alebo využíva free online služby centrum.sk, atlas.sk a pobox.sk. a ďalšie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

News and Media Holding a.s.
ROSUM, Bajkalská 19/B
821 01 Bratislava
https://www.newsandmedia.sk/kariera-ochrana-osobnych-udajov/