Vedúci predajne

Pridané 10.10.2019

Mama Kiddies Slovensko s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá slovenská firma hľadá ambicióznych pracovníkov do novotvorenej predajne s detským sortimentom. Náplňou je viesť plynulý priebeh predajne ako aj obsluha zákazníkov a administratíva.

700,- € + príplatky, bónusy

mladistvý tím, možnosť povýšenia, atraktívne prostredie, možnosť získania nových poznatkov

Hľadáme kolegov do novootvorenej predajne s detským sortimentom v Bratislave na ulici Rožňavská 1, R1 centrum nákupné stredisko. Svoj životopis s fotografiou prosíme poslať na mailovú adresu [email protected] Prosíme tiež uviesť predstavu o mzde.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.10.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

komunikatívnosť, schopnosť riešenia problémov, schopnosť viesť a koordinovať kolektív, presnosť, pohotovosť,

predaj detského sortimentu

2
943 61 Malé Kosihy

Kontakt

Kontaktná osoba: Sylvia Kovácsová
Tel.: +421911674120
E-mail: poslať životopis