Tester pre Pokec.sk

Pridané 10.10.2019

Ringier Axel Springer SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ranná dávka komunikácie ťa neminie, naštartuješ sa v kuchynke pri káve a pokračuješ stand up-om, kde si v krátkosti vymeníme informácie ku aktuálnym úlohám, nech je všetko jasné a každý vie, čo má robiť :)

Následne sa zhostíš svojho pracovného miesta (rozumej stôl, interaktívna miestnosť alebo si uži prácu z chill zóny), kde bude tvojou hlavnou agendou testovanie mobilného a desktopového Pokecu na všemožných zariadeniach, písanie testovacích scenárov a ako Sherlock vypátraš a popíšeš edge cases.

Samostatnou jednotkou rozhodne nebudeš. Tvoj tím budú tvoriť chalani developeri, produkťák a grafik. Celkovo nás je na Pokeci celkom slušná tlupa, ktorá spolu funguje a navzájom robí z Pokecu lepšie miesto. 

Máme u nás scrum, preto pre-planning, sprint, retro, demo  nebudú len eventy v tvojom kalendári ale aj reálne meetingy, ktoré si vyžadujú sústredenosť a aktívne pracovné nasadenie.

PODMIENKA: min. rok na podobnej pozícii

Reklama / advertisment

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Každého kandidáta posudzujeme individuálne. Plat sa skladá zo základnej zložky a z osobného ohodnotenia. Základná zložka platu začína od 800 € brutto mesačne a výška osobného ohodnotenia závisí od úrovne dosiahnutých vedomostí a zručností

Reklama / advertisment

Zamestnanecké výhody, benefity

- ak ti záleží na dobrých vzťahoch v práci, si na dobrej adrese, je tu vynikajúce firemná kultúra. Kolegovia nie sú len kolegovia, ale aj dobrí kamoši, ktorí pravidelne chodia spolu športovať, kvízovať, laserovať a užijú si aj v práci kopec zábavy na grilovačkách, raňajkách, teambuildingoch a i firemných párty
- pravidelne diskutujeme a vymieňame si najnovšie informácie o technológiach a trendoch
- navštevujeme odborné konferencie
- flexibilná pracovná doba, moderné technické vybavenie, stravné nad rámec zákona,
- home office, sick day
- športového ducha podporíme MultiSport kartami
- možnosť jazykového vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

Reklama / advertisment

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- ochota a schopnosť učiť sa
- presnosť a zodpovednosť
- analytické myslenie
- precíznosť a zmysel pre detail
- uvítame aspoň 1 rok skúseností s profesionálnym testovaním
- schopnosť pracovať samostatne a proaktívne navrhovať

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Ringier Axel Springer SK, a. s., je multimediálny vydavateľský dom, ktorý je jednotkou slovenského internetu.

Drvivá väčšina jeho online portfólia si dlhodobo udržuje pozíciu najnavštevovanejších slovenských internetových portálov, ktoré sú jednotkami vo svojich segmentoch. Do portfólia patrí spravodajsko – investigatívny portál Aktuality.sk, ženský magazín Diva.sk, mamičkovský portál Najmama.sk, technologický magazín Živé.sk, športový portál Šport.sk a európsky urban hub Noizz.sk. Súčasťou vydavateľstva sú aj ďalšie významné produkty ako Azet.sk, donášková služba Bistro.sk či komunitný portál Pokec.

Prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti United Classifieds, ktorá združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk, je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Ringier Axel Springer SK zamestnáva viac ako 350 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom a Košiciach. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Adresa spoločnosti

Ringier Axel Springer SK, a. s.
Prievozská 14
821 09 Bratislava
https://www.ringieraxelspringer.sk