Checker/-ka, práca so scanerom na 3 zmeny pre nadnárodnú spoločnosť so zabezpečenou dopravou.

Pridané 11.9.2019

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrolné práce v sklade:
- scaner
- vizuálna kontrola
- zaznamenávanie počtu a druhu tovaru
- práca s PC
- práca na 3 zmeny (po týždňoch sa zmena mení)

- Motivujúce platové ohodnotenie
- SL v hodnote 3,60€ za každú odpracovanú zmenu
- 3-zmenná prevádzka
- mesačné vyplácanie
- možnosť záloh
- doprava ZDARMA zabezpečená zo smerov:

1. smer: Veča, Šaľa, Diakovice, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob,
Réca, Boldog, Senec
2. smer: Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jelka, Hrubá Borša, Kráľová pri
Senci
3. smer: Vištuk, Budmerice, Modra, Šenkvice, Pezinok, Viničné,
4. smer: Dunajská Streda, rázcestie Vieska, rázcestie Holice, rázcestie Blatná na Ostrove, rázcestie Báč,
Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň, Senec

Reklama / advertisment

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- ochota pracovať na zmeny
- flexibilita
- základy logického myslenia
- bezúhonnosť

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Lichnerová 40
Senec

Zdroj: http://profesia.sk/praca/index-noslus/O3678491