Vysokoškolský učiteľ -asistent pre výučbu anglického jazyka

Pridané 10.10.2019

Vysoká škola múzických umení v Bratislave

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podľa platných taríf pre zamestnancov vo verejnom záujme, nástupný plat od 843 do 1 242 Eur podľa počtu rokov praxe

5 dní dovolenky nad rozsah Zákonníka práce

Písomnú prihlášku do výberového konania , štruktúrovaný životopis , úradne overené doklady o vzdelaní, prehľad pedagogickej, prekladovej, umeleckej , vedeckej, publikačnej činnosti za posledné 3 roky + písomný súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby VK zasielajte na adresu:
VŠMU v Bratislave
personálny referát VŠMU
Ventúrska 3
813 01 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov :špecializácia anglický jazyk ana

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Orientácia v odbornej terminológií z oblasti múzických umení v anglickom jazyku a audiovizuálneho umenia v AJ. Samostatnosť a kreativita pri tvorbe učebných materiálov. Prax v oblasti prekladu z a do anglického jazyka. Prax na vysokej škole vítaná.

Verejná vysoká škola

Ventúrska 3
813 01 Bratislava 813 01