Zmenový operátor skladu

Pridané 10.10.2019

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničn

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia činností a zadeľovanie úloh operátorov skladu,
- pokrytie nakladania, vykladania,
- preprava správneho materiálu, výrobkov a odpadu na žiadané miesto a v žiadaný čas,
- zaškoľovanie operátorov skladu,
- zodpovednosť za riešenie problémov, za fyzický stav skladových zásob a hotových výrobkov.

5,56 EUR brutto/hod.

Odmeny - mesačné ( do 20 % ), ročné
Family day, Vianočný večierok
Ovocný deň
Bonusy pri okrúhlych narodeninách, svadbe, narodení dieťaťa a pracovnom jubileu

v prípade záujmu, prosím pošlite svoj životopis, kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, prax na danej oblasti a skúsenosti s riadením menšieho tímu ľudí sú podmienkou, práca na dve zmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, flexibilita, schopnosť viesť ľudí, organizačné schopnosti
platný preukaz na VZV - prax min. 2 roky

IKO je celosvetový Expert na šindle a je aktívny vo viac ako 40-tich krajinách od západnej Európy až po Áziu, od Egyptu až po Južnú Afriku a v celej severnej Amerike.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

IKO Sales International NV, organizačná zložka podniku zahraničnej osoby
Kaplinské pole 2866/16
905 01 Senica