SMT inžinier

Pridané 10.9.2019

Enics Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Definuje, zavádza a vyhodnocuje iné výrobné postupy/ technológie
  • Sleduje nové technológie a trendy v oblasti SMT a analýzuje ich možnosti využitia pri optimalizácií výrobných procesov
  • Vytypovanie, evaluácia a validácia výrobných zariadení pre SMT výrobu a pomocné procesy
  • Implementuje nové produkty do systému výroby s platnou dokumentáciou
  • Zodpovedá za zverené technologické procesy, stroje, zariadenia a prípravky ako vlastník procesu
  • Definuje údržbové plány, náhradné diely a kontrolu a výkon údržieb zverených technologických zariadení
  • Definuje a spravuje SPC pre zverené procesy a realizuje nápravné opatrenia
  • Podieľa sa na vytváraní procesných FMEA a Control plánov
  • Vytvára technickú dokumentáciu pre SMT výrobu
  • Analýza downtime dát. Definícia downtime príčin a následná  implementácia úloh
  • Analyzuje výsledky SPI,AOI, X-raya vizuálnych kontrol a optimalizuje parametre programov s cieľom zlepšiť kvalitu a produktivitu
  • Vykonáva školenia pre operátorov z dôvodu zlepšenia operatívnej údržby
  • Komunikácia s dodávateľmi, hľadanie nových tehnických riešení, aktualizácia SW ako aj HW
  • Plánovanie a implementácia nových potrieb pri zavádzaní nových produktov
  • Implementácia ECO ECR

Ponúkame základnú mzdu minimálne 1400 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Okrem mzdy ponúkame rôzne benefity. Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame osobne.

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Počet rokov praxe

2

vynikajúce odborné znalosti a viacročné skúsenosti v oblasti SMT
znalosť projektového manažmentu
flexibilita a organizačné schopnosti

znalosť tvorby a udržiavania FMEA, CP
schopnosť zvládať stresovú záťaž
schopnosť efektívne komunikovať
vyhl.MPSVaR SR č. 718/2002 Z.z.  § 21

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v NOVEJ DUBNICI cca 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica

Zdroj: http://profesia.sk/praca/enics-slovakia/O3562672