Pracovník pre oblasť prípravy projektu informačného systému vodného hospodárstva

Pridané 9.10.2019

Výskumný ústav vodného hospodárstva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- projektové riadenie zvereného projektu s riadením ľudských zdrojov,
- koordinácia odborných pracovných skupín (vrátane IT), plánovanie, organizácia,
riadenie, kontrola a reporting,
- definovanie, analýza a riadenie krízových momentov v riadení zvereného projektu a ich
riešenia,
- plánovanie a rozvrh aktivít projektu, spolupráca na tvorbe rozpočtu, zmluvy, pri procese
verejného obstarávania,
- kontrola požiadaviek VÚVH a ich koordinácia s dodávateľom, kontrola plnenia,
zosúladenie so zmenami v legislatíve.
Uprednostníme uchádzačov:
- so skúsenosťami riadenia projektov IS a s komunikáciou s koncovými používateľmi
- so skúsenosťami pri tvorbe technickej dokumentácie IS, školení a testovaní IS.

od 1000 Eur vyššie (podľa platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme)

- pohyblivá pracovná doba a benefity v zmysle platnej kolektívnej zmluvy (5 dní dovolenky
navyše, 4 dni sick days)
- práca v tímoch s autoritami a rešpektovanými odborníkmi vo svojej oblasti
- odborný pracovný rast v podobe školení
- možnosť zapojiť sa do budovania komplexného informačného systému

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu kontaktnej osoby.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.
Informácie o spracúvaní osobných údajov poskytované podľa čl. 13 a 14 Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a v zmysle § 19 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nájdete na stránke http://www.vuvh.sk/ v sekcii Informačný servis/osobné údaje, link http://www.vuvh.sk/?lid=48.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 ročná prax v riadení EÚ projektu
- analytické a strategické myslenie
- riadiace a komunikačné schopnosti
- precíznosť a flexibilita
- schopnosť prispôsobiť sa okolnostiam

Výskumný ústav vodného hospodárstva je príspevkovou organizáciou Ministerstva životného prostredia SR.

Nábr.a.g.L. Svobodu 5
812 49 Bratislava