Strategický nákupca

Pridané 9.10.2019

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborná zodpovednosť za nastavovanie podmienok nákupu priradených komoditných skupín a dodávateľov, primárne investičného charakteru.
Prieskum dodávateľského trhu.
Výber, vyhodnocovanie, implementácia a rozvoj dodávateľov.
Podieľanie sa na vývoji & presadzovaní stratégií materiálových skupín.
Presadzovanie iniciatív na zníženie nákladov na zodpovedajúce komoditné skupiny za použitia definovanej nákladovej páky.
Uzatváranie dohôd o cenách a rámcových zmlúv.
Analýza a optimalizácia celého dodávateľského reťazca.
Spolupráca s pracovnými skupinami v rámci celého koncernu.
Úzka spolupráca s výskumom & vývojom (vývojové projekty) a relevantnými odbornými oddeleniami (vznik potreby), ako aj s ďalšími internými a externými prepojeniami.
Adekvátna starostlivosť o strategických kľúčových dodávateľov.
Zakladanie kmeňovych dát do SAP-u.
Komunikácia s dodávateľmi.

Mesačná hrubá mzda od 1495 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta. Základná zložka mzdy 1245 € brutto

Zaujímavé a stabilné miesto v zahraničnej firme.
Práca v príjemnom medzinárodnom kolektíve.
Flexibilný pracovný čas.
Možnosť osobného a odborného rastu.
Motivujúce finančné ohodnotenie.
Neustále rozširovanie prehľadu o novinkách na trhu.

Reagujte prosím svojím životopisom v slovenskom a cudzom jazyku (anglický alebo nemecký jazyk) priamo cez portál Profesie.
Kontaktovať budeme len kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, strojárske alebo iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Ukončené technické/obchodné štúdium alebo porovnateľné vzdelanie.
Skúsenosti v oblasti strategického nákupu investičných materiálov podmienkou.
Anglický jazyk nevyhnutnosť, nemecký výhodou.
Rozsiahla kompetencia postupov v nákupe.
Mobilita.
Práca na vlastnú zodpovednosť, komunikačné schopnosti, výrazné analytické schopnosti a schopnosť pracovať v tíme.
Skúsenosti v oblasti čítania technických výkresov sú výhodou.

KraussMaffei Technologies, spol. s r.o. je dcérska spoločnosť nemeckého výrobcu vstrekovacích lisov KraussMaffei Group, zaoberajúca sa projektovaním, montážou a skúšaním elektrorozvodných elektroskríň pre vstrekovacie lisy a montážou kompletných vstrekovacích lisov. Jej súčasťou je aj kovoobrábanie v kusovej alebo malosériovej výrobe.
V októbri 2010 skupina KraussMaffei oficiálne otvorila nový výrobný závod v Sučanoch (Slovensko).
Skupina KraussMaffei na Slovensku dnes vyrába vstrekovacie stroje radu PX a CX ako aj stroje a zariadenia na reaktívne spracovanie. Tento výrobný závod je navyše kompetenčným centrom skupiny pre výrobu skriňových rozvádzačov.

Naša história v skratke:

2016
Zahájenie výroby strojov rady PX
2014
Rozbeh výroby strojov rady CX
2012
Zdvojnásobenie výrobnej kapacity v našom zariadení v Sučanoch
2010
Otvorenie výrobného závodu v Sučanoch
2008
Otvorenie inžinierskej pobočky v Žiline
2005
Začatie výroby rozvádzačov
2003
Založenie v Martine

Viac informácií na : www.kraussmaffeigroup.sk
Ochrana osobných údajov:

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Ulica priemyselná 6
038 52 Sučany