Mzdový účtovník/personalista

Pridané 10.9.2019

VÚMZ SK, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného mzdového účtovníka/účtovníčku predovšetkým na vedenie mzdovej a personálnej agendy, s chuťou pracovať a učiť sa nové veci, so zmyslom pre detail. Znalosť práce v programe Olymp výhodou.

- kompletné spracovanie mzdovej a personálnej agendy (výpočet miezd zamestnancov, styk s poisťovňami - prihlášky, odhlášky, mesačné výkazy, styk s DÚ - mesačné prehľady, dochádzka, PN, ročné hlásenia, vykonanie ročného zúčtovania preddavkov na daň, príprava pracovnoprávnych dokumentov, štatistiky,)
- komunikácia s nastupujúcimi zamestnancami od momentu akceptovania ponuky
- sledovanie pracovných pomerov uzatvorených na dobu určitú a ukončenie skúšobnej doby zamestnancov, informovanie priamych nadriadených
- evidencia a vedenie pokladne
- spolupráca z BOZP technikom
- podpora pri duálnom vzdelávaní

od 1000,- EUR/mes. brutto do 1200,-EUR/mes.brutto. Zohľadňujú sa kvalifikačné predpoklady vybraného kandidáta.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- vianočné balíčky, odmeny
- každoročné prehodnocovanie platu
- výber z 9 druhov jedla
- odborné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - pokročilý
Personalistika - pokročilý
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť zákonníka práce
- zodpovednosť, diskrétnosť, samostatnosť
- tímová práca

Spoločnosť VÚMZ SK, s.r.o. sa zaoberá návrhom a výrobou jednoúčelových zariadení (dopravníkov, technológií na triedenie a recykláciu odpadu, manipulátorov, preklápačov, drtičov, atď...), špecifických technických riešení dodávkou "na kľúč" kompletne s automatizáciou riadenia procesu pre zákazníkov z oblastí strojárskej výroby, odpadového priemyslu stavebnej výroby, výroby izolačných hmôt, drevárskeho priemyslu a mnohých ďalších odvetví, kde je potrebná automatizácia výrobného procesu a progresné technické riešenie.

Okrem vyššie uvedeného ponúkame výrobu a dodávku oceľových konštrukcií, presné vypaľovanie plechov plazmou i bežné strojárske činnosti (strojné obrábanie, ohýbanie, zváranie MIG/MAG/TIG, atď...).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Párovská 28
949 01 Nitra
www.vumz.sk

Zdroj: http://profesia.sk/praca/vumz-sk/O3500698