Stavebný majster - pozemné stavby

Pridané 11.9.2019

COLAS Slovakia, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme skúsených Stavebných majstrov pre naše projekty v oblasti pozemného staviteľstva.
Miesto výkonu práce: Košice + stavby na východnom Slovensku
Vhodné pre skúsených kandidátov aj juniorov.

Náplň práce:
- organizovanie, riadenie a koordinácia stavebných prác,
- zabezpečenie plynulého postupu výstavby podľa schválenej projektovej, rozpočtovej a výrobnej prípravy,
- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem,dodržiavania technologických postupov prác a kontrola kvality práce,
- zostavovanie mesačných a týždenných operatívnych plánov stavby, nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy,
- riadenie a kontrola práce podriadených

od 900 € - závisí od skúseností kandidáta

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš aktuálny životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné - preferované

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame proaktívny prístup, zodpovednosť, dochvíľnosť, tímovosť.

Inžinierske stavby, a. s. od 5.6.2019 zmenili svoje obchodné meno na COLAS Slovakia, a.s.
Naša náplň práce ale ostala rovnaká, ponúkame dodávku stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva. Na stavebnom trhu pôsobíme už od roku 1951.
Od roku 2004 sú COLAS Slovakia, a.s. a naša dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej skupiny COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

COLAS Slovakia, a. s.
Priemyselná 6
042 45 Košice