Asistent(ka) s AJ - medzinárodné vzťahy a legislatíva

Pridané 8.10.2019

Slovenská asociácia petrolejárskeho priemyslu a obchodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu na TPP plný uväzok a flexibilný pracovmý čas. Požadujeme anglický jazyk na komunikačnej úrovni.

Obsah pracovnej činnosti a ďalšie požadované činnosti pre dané miesto:

- zabezpečenie spolupráce s partnerskými asociáciami v okolitých krajinách; a koordinácia aktivít SAPPO s ich aktivitami v regióne hlavne pri zastupovaní záujmov členských spoločnosti v legislatívnom procese ako aj pri výmene skúseností medzi asociáciami;
- zodpovednosť za cezhraničnú kooperáciu s EUROPIA a obdobnými asociáciami v krajinách V4, Bulharska, Rumunska a Rakúska;
- koordinovanie programov a činností v oblasti medzinárodnej a bilaterálnej spolupráce SAPPO;
- kompilácia stanovísk k návrhom právnych aktov EÚ alebo ich zmien ako i návrhov VZPP SR;
- koordinácia procesu prípravy zmlúv v pôsobnosti SAPPO vrátane ich aktualizácie;
- normotvorná činnosť zameraná na vecné spracovanie návrhov transponujúcich dokumenty EÚ/ES/EHS do slovenského právneho poriadku;
- aktívne vedenie diskusie s konkrétnymi výstupmi so zástupcami členský spoločností SAPPO, štátnymi organmi ako aj s inými relevantnými subjektmi;
- samostatne a iniciatívne vykonáva ďalšie práce v oblasti medzinárodnej spolupráce podľa aktuálnej potreby;
- starostlivosť o bezproblémový administratívny chod Kancelárie SAPPO a registratúru Kancelárie SAPPO.

800 + 5 EUR stravné a platená doprava v BA

Flexibilný pracovný čas 8 hod denne - 6 hod office + 2 hod z domu podľa dohody
Preplatená doprava - električenka v rámci Bratislavy
Stravné lístky v hodnote 5 EUR
Možnosť zvýšenia platu po skúšobnej dobe na 1000 EUR mes.
Pozícia je vďaka časovej flexibilite vhodná i pre rodičov s deťmi, ako aj absolventov VŠ

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za záujem o ponúkane pracovné miesto.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slovenská asociácia petrolejárskeho priemyslu a obchodu (ďalej len „Asociácia“) je právnická osoba, ktorá je záujmovým združením právnických osôb – obchodných spoločností, ktoré sa zaoberajú výrobou, spracovaním, prepravou, predajom a distribúciou ropy a ropných výrobkov, petrochemickou výrobou, ťažbou, prepravou a skladovaním ropy a ropných výrobkov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Mlynské nivy 48
821 05 Bratislava