Účtovník, účtovníčka (Bratislava)

Pridané 10.9.2019

UNIX Auto s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vďaka neustálemu rastu naša spoločnosť hľadá zamestnanca na pozíciu

Účtovník, účtovníčka
(Bratislava)

Úlohy:
• Účtovanie prijatých a vyšlých faktúr
• Účtovanie banky, pokladní a zápočtov
• Účtovanie interných dokladov a vnútornej spotreby
• Práca s pohľadávkami
• Príprava podkladov pre priznanie dph a dani z príjmov
• Kontrola hotovostných tržieb predajní
• Úkony spojené s obehom účtovných a firemných dokladov
• Práca aj s interným firemným softvérom

Požiadavky:

• Min. stredoškolské vzdelanie (Obchodná akadémia)
• Znalosť účtovníctva
• Prax s účtovným softvérom Pohoda vítana
• Znalosť Wordu a Excelu
• Ochota pracovať a učiť sa nové postupy
Znalosť maďarského jazyka je výhodou, ale nie je podmienkou

Zamestnanecké výhody, benefity:

Ponúkaný plat (brutto) 1000€ + prémia 200€
• Jedno zmenná pracovná doba
• Práca v dynamickom kolektíve
• Trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
• Firemné teambuildingy
• Moderné zariadenia k výkonu práce

1000€ + prémia 200€

Vašu prihlášku (životopis s fotkou, motivačný list, mzdové podmienky)
nahrajte do našej databázy kliknutím na nižšie uvedený odkaz:
http://www.unixautodiely.sk/Unix_All... - Könyvelő

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

“Spoľahlivosť, Kvalita, Inovácia”

UNIX Auto je jedným z najrýchlejšie rastúcich firiem v automobilovom priemysle v regióne strednej a východnej Európy. V posledných dvoch rokoch sa náš tím zdvojnásobil, a preto dnes už máme skoro 3000 zamestnancov. So 140 pobočkami a 1500 UNIX rozvozovými vozidlami plníme objednávky našich partnerov aj každú hodinu. Na Slovensku prevádzkujeme 5 pobočiek.

Stará Vajnorská 37
831 04 Bratislava

Zdroj: http://profesia.sk/praca/unix-auto/O3480482