Office assistant - skrátený pracovný úväzok

Pridané 9.10.2019

Compass Group Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za chod recepcie
- prijímanie a evidencia návštev (prvý kontakt s klientmi a zamestnancami spločnosti)
- prijímanie a vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie
- koordinácia zasadacích miestností
- scanovanie a kopírovanie dokumentov
- administratíva - archivácia zmlúv, dokumentov
- komunikácia v anglickom jazyku
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného
- pracovná doba pondelok až piatok 8:00 - 13.30 alebo 11.30 - 17.00 (záleží od dohody s kolegyňami)

500,- Eur brutto + 20% pohyblivá zložka mzdy (pri pracovnom úväzku 25 hod. týždenne)

U nás získate:
- stabilné a dlhodobé zamestnanie
- pravidelný a deklarovaný plat
- kvalitné zaškolenie
- dotované stravovanie
- možnosť profesijného rastu

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, posielajte nám Váš štruktúrovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.
V prípade veľkého počtu žiadostí nebude možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné a organizačné zručnosti,
- zmysel pre detail, zodpovednosť,
- proaktívny prístup, flexibilita
- znalosť anglického jazyka

Spoločnosť Compass Group Slovakia s.r.o. je líder na slovenskom trhu závodného stravovania a komplexný dodávateľ gastronomických služieb pre širokú škálu zákazníkov. Sme súčasťou skupiny Compass Group, PLC, najväčšej gastronomickej skupiny na svete. Svoje služby poskytujeme ako v priemyselných spoločnostiach, tak v business centrách, v školstve, v nemocniciach a podobne. Gastronómia, služba a servis zákazníkovi nás baví, preto túto prácu robíme už 27 rokov. Staňte sa aj Vy súčasťou nášho úspechu!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Karadžičova 2
811 09 Bratislava