Technik kvality pre montáž - pracovná pozícia na 2 zmeny, vhodná aj pre absolventa technického smeru!

Pridané 8.10.2019

Bonfiglioli Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou prevodoviek pre ťažký priemysel. Hľadáme nového technika kvality pre montáž, ktorý dohliadne na to, aby bola zachovaná kvalita na úseku montáže, a ktorý bude:
- vykonávať kontrolu kvality na príslušnom úseku výroby,
- dokumentovať výsledky vykonaných kontrol kvality a následne ich reportovať,
- aktívne spolupracovať s kolegami pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov tak, aby sa predchádzalo poruchám a možným ohrozeniam výroby,
- spolukoordinovať pracovníkov výroby resp. montáže.

od 950 € btt, podľa skúseností kandidáta (v základnej zložke mzdy nie sú zahrnuté: mesačná prémia resp. variabilná zložka, letný a zimný bonus, tímový bonus pri splnení skupinového cieľa, príplatky za nadčasy)

Budúcim zamestnancom vieme ponúknuť:
• zázemie medzinárodnej spoločnosti,
• perspektívny pracovný pomer priamo do kmeňa, nie cez personálnu agentúru,
• motivujúce finančné ohodnotenie, polročný bonus,
• bohatý sociálny program (možnosť využitia športovísk, wellness služieb, výlety a akcie aj pre rodinných príslušníkov a iné),
• zabezpečenie školení na obsluhu vysokozdvižných vozíkov a zdvíh. zariadení zamestnávateľom,
• moderné pracovné prostredie a pracovné podmienky na vysokej úrovni.

Profesný životopis prosím zasielajte reakciou na ponuku, e-mailom alebo poštou na uvedenú adresu, prípadne nás kontaktujte telefonicky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárstvo

Ideálny kandidát:
- má skúsenosti s kontrolou kvality,
- nerobí mu problém čítať technické výkresy,
- vie samostatne pracovať na PC,
- má technické predpoklady,
- je zodpovedný, spoľahlivý,
- aktívne sa stavia k riešeniu problémov, a nebojí sa presadzovať nevyhnutné opatrenia.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskej výroby a montáže.
Bonfiglioli je talianska rodinná firma s viac ako 60-ročnou tradíciou v oblasti konštrukcie a výroby prevodoviek. Nadnárodná skupina Bonfiglioli v súčasnosti patrí medzi TOP 5 svetových dodávateľov prevodoviek a integrovaných riešení na prenos sily.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bonfiglioli Slovakia, s.r.o.
Robotnícka 2129
01701 Považská Bystrica
www.bonfiglioli.com