Brigádnik na kongresové oddelenie (čašník)

Pridané 10.10.2019

Hotel Holiday Inn

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná pracovná náplň bude reorganizácia nábytku na kongresovom oddelení ako stoličky, stoly, flip-charty, sedenia, atď., ďalej sa pripravujú sedenia na kongresy, príprava coffee breaks, debarasovanie inventáru, pulírovanie inventáru, roznos džbánov s vodou, prípadne minerálok, atď.
Práca sa vykonáva v priebehu celého kalendárneho týždňa, preto je vhodná najmä pre flexibilných uchádzačov, ktorí dokážu skĺbiť školu a brigádu popri tom. Hodinová sadzba nie je fixná, môže sa navyšovať v závislosti od podaných pracovných výkonov jednotlivých uchádzačov.
Značná časť tejto brigády sa vykonáva aj v nočných hodinách.
Uchádzačom je k dispozícii ubytovanie buď na hoteli, alebo vo firemnom byte.

Reklama / advertisment

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4,00 € brutto / hodina, príplatky za sviatky, víkendy, nočné

Reklama / advertisment

Zamestnanecké výhody, benefity

práca pre renomovanú sieť IHG hotelov
ubytovanie na hoteli za výhodnú zamestnaneckú cenu
priateľský kolektív
zamestnanecké zľavy na ubytovanie v rámci celej IHG siete
Wellness služby zdarma
zamestnanecké zľavy na podujatia organizované hotelom
príplatky za práce počas víkendov, sviatkov a nočných zmien taktiež
atď.

Reklama / advertisment

Informácie o výberovom konaní

Informácie pre uchádzačov:

V prípade Vášho záujmu o pracovnú pozíciu "Kongresový asistent (čašník)", zasielajte Vaše životopisy na e-mailový kontakt:

[email protected]

Vopred sa chceme poďakovať všetkým uchádzačom, ktorí budú reagovať na ponúkanú pracovnú pozíciu, chceme však upozorniť na to, že si vyhradzujeme právo kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pracovnej pozície.

Zaslaním životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

študent strednej školy
študent vysokej školy

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Do nášho tímu externých pracovníkov hľadáme nové posily v rámci kongresového oddelenia. Dôležitá je flexibilita, spoľahlivosť, chuť a ochota manuálne pracovať. Zároveň je potrebná aj manuálna zručnosť a ochota pracovať aj v noci.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Medzinárodný 4-hviezdičkový hotel Holiday Inn.
Holiday Inn je jedna zo značiek najväčšej hotelovej siete na svete Intercontinental Hotels Group. Značka pôvodne začínala v Spojených štátoch amerických ako jednoduchá sieť ubytovania pri diaľniciach, až sa postupne rozrástla na najväčšiu hotelovú sieť sveta s 463 453 izbami v 3649 hoteloch, kde sa medziročne ubytuje viac ako 100 miliónov hostí. Súčasťou portfólia Intercontinental Hotel Group sú okrem iných aj svetoznáme značky hotelov: Intercontinental, Hualuxe, Crowne Plazza, Indigo hotels, Even Hotels, Holiday Inn, Holiday Inn Express.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Holiday Inn Žilina
Športová 2
010 01 Žilina
http://www.holidayinn-zilina.sk

Zdroj: http://profesia.sk/praca/hotel-holiday-inn/O3431869