Nákupca

Pridané 13.10.2019

DEXIS SLOVAKIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme proaktívneho nákupcu
Ako nákupca budeš súčasťou vedúcej spoločnosti v B to B obchode s OOPP a čistiacimi a hygienickými prostriedkami v krajinách V4 (SK,CZ,HU,PL). Spoločnosť DELUX s.r.o, je zároveň člen nadnárodnej francúzskej skupiny Descours & Cabaud, ktorá je jedným z najvýznamnejších lídrov v distribúcii osobných ochranných prostriedkov s viac ako 238 ročnou tradíciou a obratom 3,2 miliardy EUR.

Čo budeš u nás robiť?
Tvojou hlavnou úlohou bude zabezpečiť nákup prideleného sortimentu v požadovanom termíne, za čo najvýhodnejších podmienok pri udržiavaní optimálnych zásob obchodného tovaru s cieľom plnenia požiadaviek klientov.

Ďalšia náplň práce:
a) Zabezpečenie dodania tovaru v čo najkratšom čase, sledovanie termínov
b) Realizácia nákupných objednávok, optimalizácia zásob tovaru
c) Komunikácia s dodávateľmi a vedenie evidencie kariet dodávateľov
d) Vyhľadávanie nových vhodných dodávateľov vzhľadom na pridelený sortiment
e) Spolupráca s obchodným útvarom pri príprave podkladov do verejných súťaží
f) Vedenie agendy súvisiacich s nákupom tovaru
g) Príprava reportov podľa pokynov nadriadeného.

450€ + pohyblivá zložka mzdy podľa výkonových parametrov

Čo Ti ponúkame:
• Perspektívne zamestnanie v dynamickom kolektíve vysoko motivovaných expertov
• Intenzívne zaškolenie v ponúkaných produktoch, službách a riešeniach
• Priebežné vzdelávanie možnosť v budúcnosti aj v našich zahraničných sesterských spoločnostiach
• Zaujímavé finančné ohodnotenie závislé na dosiahnutých výsledkoch
• Príležitosť k sebarealizácii
• Zázemie a stabilitu renomovanej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

1. kolo zaslanie životopisu v SJ na e-mailová adresu
2. osobný pohovor
3. testy

Iné: Na osobný pohovor budú telefonicky alebo písomne pozvaní len vybraní uchádzači. Uchádzači, ktorí nebudú pozvaní na osobný pohovor do stanoveného termínu ukončenia výberového konania, nepostupujú do ďalšieho kola a nebude im zasielané písomné vyrozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akého kolegu/kolegyňu hľadáme?
• Človeka s otvorenou mysľou, odhodlaním a chuťou učiť sa nové veci.
• Niekoho, pre koho pojem proklientský nie je len fráza, ale bude ho skutočne zaujímať ako dokáže pomôcť pri zvyšovaní spokojnosti klienta.
Okrem iného by si mal(a) mať:
a. Vyjednávacie schopnosti
b. Vnútornú motiváciu
c. Trestná bezúhonnosť
d. Skúsenosti v oblasti nákupu, logistiky alebo obchodu sú výhodou, nie však nutnosťou.
e. Vhodná pozícia aj pre absolventa. Prax na obdobnej pozícii je výhodou.

Poslaním spoločnosti DEXIS SLOVAKIA s.r.o. je poskytovať zákazníkom najlepší servis v oblasti priemyselnej distribúcie. Naša spoločnosť má zázemie v nadnárodnej skupine Descours and Cabaud, ktorá vyše 235 rokov poskytuje služby profesionálom. Po 235 rokoch je spoločnosť Descours and Cabaud popredným dodávateľom pre priemysel a obchod. S najširšou ponukou produktov na trhu, podporovanou najväčšími francúzskymi a svetovými výrobcami, spoločnosť Descours and Cabaud každodenne pomáha svojim klientom v oblasti stavebníctva, verejných prác, priemysle a vo verejných alebo súkromných odvetviach.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlavná 1893
952 01 Vráble

Zdroj: http://profesia.sk/praca/delux/O3345783