Project Manager

Pridané 10.9.2019

DanubePay, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje projektové riadenie pre pridelený projekt vo všetkých fázach životného cyklu - po stránke organizačnej, koncepčnej a komunikácie so zákazníkom s využitím metodiky riadenia projektov spoločnosti podľa požiadaviek zákazníka.
- dohliada na plnenie cieľov jednotlivých častí projektu
- Zastrešuje komplexnú komunikáciu so zákazníkom,
- riadi medziprojektové väzby a komunikáciu
- Vypracováva a priebežne aktualizuje projektovú dokumentáciu
- Koordinuje a kontroluje činnosti projektového tímu
- Monitoruje a riadi riziká projektu
- Vypracováva harmonogram prác pre realizovanie projektu v spolupráci s garantom vývoja
- Priebežne sleduje stav úloh podľa harmonogramu projektu
- Vypracováva a priebežne aktualizuje kapacitný plán a finančný plán projektu
- Pripravuje a odovzdáva projekt do BAU fázy

dohodou

- bohatý sociálny program
- možnosti vzdelávania a osobného rastu
- práca v mladom, dynamickom tíme v medzinárodnej spoločnosti
- iné (kurzy anglického jazyka, pripoistenie...)

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- praktické skúsenosti s vedením projektov v oblasti poskytovania IT riešení/bankovníctvo/finančne služby
- proklientská orientácia a skúsenosť s prácou s klientom je podmienkou
- výborné organizačno - riadiace schopnosti
- rozvinuté komunikačné zručnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- VP sk. B

DanubePay, a.s. je spoľahlivým partnerom vo svete bezhotovostných platieb, platobných kariet a virtuálnych platobných nástrojov. Poskytujeme komplexné služby pre vydavateľov platobných nástrojov v bankovníctve, vo verejnej správe, v dopravných systémoch, vo vernostných programoch a v ďalších sférach v Európe a Afrike.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Miletičova 21
821 08 Bratislava

Zdroj: http://profesia.sk/praca/danubepay/O3279597