Čr - Práca vo výrobe drevotrieskových dosiek

Pridané 12.9.2019

In Box Agency, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu OPERÁTOR VÝROBY A LOGISTIKY momentálne obsadzujeme pre nášho klienta v Českej republike - spoločnosť ktorá vyrába drevárske produkty, najmä lisované drevotrieskové dosky.
Náplňou práce sú rôzne pracovné úkony pri príprave, manipulácii, spracovaní materiálu a výrobe z drevotriesky. Obsluha strojov (fréz) na drážkovanie dosiek, kontrola kvality. Operátor manipuluje s výrobkami, lepí etikety.. Ďalej to môže byť manipulácia s tovarom v rámci výrobných a skladových priestorov. V prípade expedície práca zahŕňa aj papierovú dokumentáciu a nakládku tovaru do kamiónov.
V niektorých možnosť turnusovej práce 3 týždne v práci (6dní x 12 hodín) a jeden týždeň voľno.

85 – 130 CZK/hodinu

- Bonus za plnú dochádzku 2000 Kč
- Po 3 mesačnej skúšobnej dobe – náborový príspevok 10.000 KĆ
- Ubytovanie počas 3 mesačnej skúšobnej doby zdarma
- Vzdelávanie zadarmo
- Možný kariérny postup
- Jedlo – 13 Kč – štandard, 35 Kč – minutka
- Možnosť zliav na produkty firmy aj v partnerských predajniach

Platové ohodnotenie:
základná mzda 85 – 130 kč/hodinu + mesačný bonus do 30% zo základnej mzdy, štandardne cca 24%;
Príplatok za nadčas 25% Príplatok za víkend 50%
Príplatok za popoludňajšiu od 18:00 a nočnú smenu 17 Kč/hod.

Informácie o výberovom konaní

Dovolenka: 25 dní ročne podľa počtu odpracovaných rokov

Ubytovanie:
Počas skúšobnej doby – 3 mesiacov máte ubytovanie plne hradené zamestnávateľom.
Pre zamestnancov zo SR je zabezpečené zamestnávateľom, v bytoch, penziónoch, domoch a pod. Hradí si ho uchádzač 3100 Kč (až po skúšobnej dobe).
Doprava:
Do ČR je potrebné sa dopraviť na vlastné náklady. Predpokladá sa, že doprava nie je potrebná (vyžitie MHD v Jihlave) no v prípade potreby vie zamestnávateľ pomôct s riešením.

1. V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlete Váš životopis s aktuálnou fotografiou emailom na adresu [email protected] pričom do predmetu mailu napíšete OPERÁTOR VÝROBY v ČR – JIHLAVA. Prípadne nás kontaktujte na t.č. +421 948 033 511
2. Váš profil je zaslaný na schválenie HR oddeleniu vo výrobnom závode, ktoré nám v krátkej dobe dá vyjadrenie o Vašej akceptácii.
3. Dohodneme si termín nástupu a následne vycestujete do ČR, kde sa dostavíte na personálne oddelene, vybavíte potrebnú administráciu, prejdete prípadnými zdravotnými prehliadkami a nastupujete na týždňové praktické zaškolenie, po ktorom nastupujete.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť ktorá vyrába drevárske produkty, najmä lisované drevotrieskové dosky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- ideálne SŠ vzdelanie alebo vyučený (technický smer výhodou)
- Schopnosť pracovať v tíme
- Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

In Box Agency je dynamická personálna spoločnosť založená odborníkmi z oblasti HR v roku 2004 . Začali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov zo Slovenskej republiky do Veľkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávateľmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ a Škandinávii. Naše aktivity postupne rapídne narastali a postupne sme začali umiestňovať aj pracovníkov z Českej republiky, Maďarska a Poľska.

Našim cieľom je spolupracovať flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzačom o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Palackého 8
040 01 Košice

Zdroj: http://profesia.sk/praca/in-box-agency/O3252313