Branch office manager (Ref. č.: PR/019507)

Pridané 9.10.2019

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Nepremeškaj jedinečnú príležitosť reprezentovať firmu s 21-ročnou tradíciou, akčným tímom a ambíciou stať sa tou najlepšou personálnou spoločnosťou.
* Ako sa môžeš u nás realizovať?
* · Pusti sa s nami do objavovania nových príležitostí na trhu práce. Zveríme ti našich TOP KONZULTANTOV,stálych klientov a zároveň dostaneš priestor na získavanie nových i riadenie teamu.
* · Tvoji kolegovia sú špecialistami na vyhľadávanie talentov a pomáhajú firmám zvládať náročnú HR agendu – tvojou úlohou je neustále komunikovať úžasnú pridanú hodnotu, ušetrený čas a náklady, ktoré vyplývajú z využívania našich služieb.
* · Budeš vytvárať dlhodobé vzťahy s našimi klientmi, založené na vzájomnej dôvere, rešpekte a profesionalite.
* · Budeš mať priestor realizovať svoje nápady a prichádzať so zlepšeniami.
* · Čaká ťa bohatý sociálny život – tvoja účasť bude potrebná na biznis koktejloch, spoločenských akciách obchodných komôr a klientov, kde budeš využívať svoje excelentné schopnosti networkovať a nadväzovať nové partnerstvá

Reklama / advertisment

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

Reklama / advertisment

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Reklama / advertisment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

* Čo na to potrebuješ?
* · Zvládať komunikáciu a budovať vzťahy na profesionálnej úrovni. Máš za sebou skúsenosti v oblasti HR alebo obchodu, starostlivosti o zákazníka, dokážeš sa pohybovať v business prostredí a klientom ochotne zariadiš aj modré z neba.
* · Veľa vnútornej motivácie a pozitívneho prístupu. Budeš pracovať vo vysoko konkurenčnom, rýchlo meniacom sa prostredí a čeliť náročným výzvam. V´daka svojej vytrvalosti sa však nenecháš odradiť prvým neúspechom. Ani tým druhým.
* · Znalosť anglického jazyka. Pracujeme s medzinárodnými spoločnosťami, stretávame sa s ľuďmi z celého sveta a preto je dôležitá tvoja schopnosť efektívne a gramaticky správne komunikovať v angličtine, rozumieť aj odbornejším textom a vedieť komplexne vyjadriť a formulovať svoje myšlienky.
* · Chuť neustále posúvať latku vyššie. Chceme ti dať príležitosť rásť a zároveň hľadáme niekoho, kto nám bude pomáhať neustále napredovať, zlepšovať sa a byť tou najlepšou personálnou spoločnosťou.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Lugera je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Poľska, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Lugera & Makler
Jilemnickeho 3
911 01 Trencin
http://www.lugera.sk

Zdroj: http://profesia.sk/praca/lugera-makler/O3249608