Staň sa naším Administrátorom skladu v Senci! (Ref. č.: JPO03182)

Pridané 25.8.2019

Alza.sk s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš nové zamestnanie a práca s počítačom Ťa baví? Táto pozícia je v tom prípade pre Teba. Pošli nám svoj aktuálny životopis a príď ukázať, že na to máš.

Náplň práce :
- administratívne zastrešenie procesov v sklade
- denná komunikácia s našimi dopravcami a dodávateľmi
- práca v internom informačnom systéme – evidencia príjmu a výdaju tovaru
- vypracovávanie pravidelných reportingov vedeniu a súvisiacich štatistík
- spracovávanie reklamácií, škodových udalostí a ad hoc úloh
- komunikácia v rámci celého skladu

Dohodou

- prácu v modernom pracovnom prostredí novovybudovaného logistického centra a výbornom pracovnom kolektíve s dlhodobou pracovnou perspektívou
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda zaručene na účte načas
- možnosť osobného rastu, kariérneho postupu a vzdelávania
- preplácané nadčasy
- mimoriadne odmeny za výnimočný výkon, prínos pre firmu alebo originálne nápady
- odmena za odporučenie zamestnanca
- stravné lístky v hodnote 4€/ks
- zvýhodnené nákupy pre zamestnancov
- firemné raňajky a olovranty
- darček pri narodení dieťaťa, mikulášske balíčky
- Alza grilovačky/účasť na firemných akciách
- pracovný odev poskytnutý v deň nástupu do zamestnania
- relax a športzóna na pracovisku
- voľné vstupenky do Aquaparku v Senci

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

1

- SŠ vzdelanie, ekonomického smeru výhodou
- skúsenosti na obdobnej pozícií minimálne 1 rok
- skúsenosti so spracovaním dát v IS (ERP)
- užívateľská znalosť MS Office (Excel, Outlook)
- odolnosť voči stresu, starostlivosť a logické uvažovanie
- ochota získavať nové znalosti a skúsenosti
- veľmi dobré komunikačné schopnosti slovom a písmom
- časová flexibilita
- zmysel pre detail a doťahovanie vecí do konca

Alza.sk s. r. o. je dcérska spoločnosť najväčšieho českého internetového obchodu s počítačmi a elektronikou Alza.cz. Sme firmou s viac ako 1 500 zamestnancami v SR, ČR, Maďarsku a Rakúsku, s jasnou víziou a silným zázemím. Na Slovensku pôsobíme od roku 2004. Zákazníkom ponúkame široký sortiment nielen z oblasti IT a elektroniky, tisícky položiek s doručením i v deň objednania , špičkový e-shop a osobný prístup nášho personálu. Veľký záujem zákazníkov a nárast obratu nás presvedčil, že na Slovensku máme popredné miesto. Sme jednotkou na českom trhu a na Slovensku patríme medzi najväčších online predajcov. Ponúkame Vám prácu v príjemnom a priateľskom kolektíve, zázemie silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti inovácií a technológií. Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho týmu budete mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj spoločnosť dopredu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Bottova 6654/7
811 09 Bratislava

Zdroj: http://profesia.sk/praca/alza-sk/O3211367