HR generalist do nášho interného tímu!

Pridané 10.10.2019

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interného HR Garrett tímu hľadáme nového skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu HR Generalist.

Ak máte skúsenosti v oblasti HR, ste precízny, detailný, spoľahlivý a zvládate komplexné zadania efektívne a s úsmevom, potom Vašou ďalšou náplňou bude:
* zodpovednosť za proces otvorenia pozícií v spolupráci s manažérmi,
* realizácia finálnych pohovorov a spracovanie pracovnej ponuky,
* komplexné spracovanie personálnej agendy, administrácia pracovného pomeru v súlade so Zákonníkom práce,
* účasť na pravidelných poradách,
* príprava podkladov pre mzdové oddelenie,
* zodpovednosť za dosahovanie individuálnych cieľov a cieľov oddelenia,
* reporting
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Základná mzda od 1400,-EUR btto na základe skúsenosti a kvalifikácie

* Medzinárodné stabilné prostredie v rýchlo rastúcej spoločnosti pôsobiacej v automobilovom segmente
* Flexibilný pracovný čas
* Preplácanie nadčasov
* Osobnostný a kariérny rast
* Príspevok do dôchodkového piliera, príspevok na dopravu, jazykové kurzy, stravné lístky

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Pracovné skúsenosti v oblasti HR sú nevyhnutnou pomienkou (preferencia výrobné prostredie)!
* Anglický jazyk aktívne podmienkou!
* Znalosť Zákonníka práce
* Multitasking, zakáznícka orientácia, precíznosť, detail
* Dynamická, pracovitá osobnosť

O SPOLOČNOSTI
Garrett je technologická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou v rámci automobilového priemyslu a zameriava sa na riešenia, vďaka ktorým sú vozidlá bezpečnejšie, prepojenejšie, výkonnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Spoločnosť je už viac než 65 rokov priekopníkom v oblasti turbodúchadiel a príslušných inovácií, na vývoji a výrobe ktorých sa v súčasnosti podieľa 1200 inžinierov s bohatými mechanickými, elektrickými a softvérovými skúsenosťami. Práve tie umožňujú výrobcom automobilov určovať si ambiciózne ciele vo výkone autonómnych a prepojených vozidiel, a zároveň predvídať budúce potreby zákazníkov. Portfólio produktov Garrett sa radí k najobsiahlejším v priemysle a jeho súčasťou sú benzínové, naftové a hydrogénne riešenia vrátane palivových článkov, turbodúchadiel a elektrického prepĺňania pre osobné a úžitkové vozidlá. Spoločnosť vo svojich 13 výrobných závodoch, 5 centrách pre výskum a rozvoj a ďalších prevádzkach zamestnávala 7500 ľudí.

O NAŠOM ZÁVODE V ZÁBORSKOM
Výroba turbodúchadiel bola pri Prešove spustená v roku 2012 ešte ako súčasť korporácie Honeywell, od ktorej sa divízia Transportation Systems úspešne odčlenila 1.10.2018 ako samostatná spoločnosť s novým názvom Garrett Motion. Východoslovenský závod je jednou z najväčších výrobných prevádzok Garrett na svete a zamestnáva viac ako 500 ľudí. Technologické aktivity sa sústreďujú na obrábanie, montovanie, vyvažovanie a meranie turbodúchadiel a ich dielov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett Motion Slovakia s.r.o
Záborské 515
082 53 Záborské

Zdroj: http://profesia.sk/praca/honeywell-turbo/O3211123