Staňte sa členom interného tímu kolegov ako Montážny pracovník.

Pridané 8.10.2019

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je montáž kľučiek a uzamykacích mechanizmov do áut. Práca v automobilovom priemysle.

- nástup možný ihneď po dohode
- príspevok na dopravu a za nočné
- práca na TPP priamo v internom stave
- dlhodobé zamestnanie
- bezplatné zaučenie na pozíciu v tréningovom centre
- práca na zmeny
- možnosť kariérneho rastu
- variabilné príplatky
- fyzicky nenáročná práca
- voľné víkendy

Reklama / advertisment

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť sa angažuje v automobilovom priemysle a hľadá nových kolegov do výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- manuálna zručnosť (práca s malými komponentmi)
- očakávame dôslednosť a spoľahlivosť
- práca na zmeny - 3 zmenná prevádzka
- prax na pozícii - vítaná (nie je nutná)

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2008/28973/9395/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

V prípade zájmu prosíme o zaslanie životopisu. Pracujte v stabilnej spoločnosti s perspektívou kariérneho rastu.

Krivá 18
040 01 Košice

Zdroj: http://profesia.sk/praca/index-noslus/O3160828