Technical Property Manager (Facility Manager)

Pridané 12.9.2019

HEADSCOUT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú developerskú spoločnosť s medzinárodným pôsobením v oblasti komrečných nehnuteľností, obsadzujeme pozíciu Junior Facility Manager.
Na pozícii budete zodpovedať za podporu Facility managera pri komplexnej správe pridelených objektov.

• Facility management – komplexná technická správa objektov, drobná údržba, zimná pohotovosť, revízie elektroinštalácie, letná údržba, správa objektov a ich dokumentácie, energetický management, údržba a servis technického zariadenia – UPS, VZT, DA, výťahy, kotolne, skartácia, atď.
• SBS služba – príprava podkladov do tendra, vyhodnotenie, riadenie SBS služby na zverených objektoch
• Kontrola plnenia zazmluvnených činností
• Zmluvné jednania so súčasnými a potenciálnymi dodávateľmi v hore uvedených oblastiach
• Tvorba podkladov pre tender správy objektov
• Kontrola a úhrada dodávateľských faktúr
• Kontrola čerpania zvereného budgetu pre FM

- práca pre jedného z najväčších developerov u nás a v CEE regióne
- motivujúce platové ohodnotenie
- atraktívne pracovné prostredie
- profesijný rast
- 13.,14.,15. plat a iné benefity

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu:
[email protected]

Reklama / advertisment

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre klienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné/ekonomika stavieb, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príslušné vzdelanie
- technické myslenie
- aktívny anglický jazyk
- ochota sa vzdelávať v oblasti facility managementu

HEADSCOUT s.r.o. je personálna spoločnosť, ktorá sa zameriava na recruitment a headhunting najlepších profesionálov vo výrobnom priemysle a stavebníctve. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s dôrazom na kvalitu a rýchlosť poskytovaných služieb. V súčasnosti nám dôveruje viac ako 30 medzinárodných klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Letná 27
040 01 Košice - mestská časť Staré Mesto

Zdroj: http://profesia.sk/praca/headscout/O3148789