Chceš sa rozprávať o dovoleniek a brať za to mzdu? Fajn, možno hľadáme len teba. Predajca zájazdov

Pridané 9.10.2019

Invia.sk, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý kolega,
POZNÁTE TEN POCIT, KEĎ RÁNO VSTÁVATE A TEŠÍTE SA DO PRÁCE? Viete, že robíte prácu, ktorá vás baví a zároveň si zarobíte slušné peniaze? Alebo každé pondelkové ráno a pri každom pohľade na výplatnú pásku vás napadne, že takto to už ďalej nejde. POTREBUJETE ZMENU? Ale zmenu k lepšiemu? V Invii vám ju ponúkame.

Najväčšia internetová cestovná agentúra Invia hľadá práve teraz posily, ktoré v tom budú lietať s nami.

HĽADÁME PREDAJCU ZÁJAZDOV, ktorý mieri vysoko a chce sa veľa naučiť. TOTO NIE JE AKTÍVNY PREDAJ. Je to skvelá štartovacia pozícia v turizme, pretože ťa všetko naučíme a nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti z cestovného ruchu. Aj keď k nám prídeš nepopísaný ako čistý list papiera, do roka môžeš pilotovať svoj vlastný tím - možností k rozletu sú tu mraky.

Nejedná sa o aktívny predaj, to znamená, že nebudeš obvolávať náhodné čísla a nútiť ľuďom zájazdy. ROKUJEME LEN S KLIENTMI, KTÓRI O NAŠE SLUŽBY MAJÚ ZÁUJEM A SAMI SI POSLALI DOPYT. Napriek tomu ale predaj nie je pre každého - hľadáme človeka, ktorý je komunikatívny a pracovitý - čas tu letí rýchlo a občas si pripadáme ako na riadení letovej prevádzky.

Musíš byť odolný voči stresu, rýchlo sa rozhodovať a nezložiť sa pri najmenšom náznaku problémov. Tvoj plat sa bude priamo odvíjať od tvojich úspechov, takže môžeš sám ovplyvniť koľko ti pristane vo vrecku.

Ponúkame ti garantovanú vysokú fixnú mzdu, motivačné ohodnotenie, v cestovnom ruchu nadštandardnú možnosť zárobku, tí najlepší si prídu až na 1600 EUR, kariérny rast, prax u jednotky na trhu a jeden z hlavných benefitov je, že môžeš v rámci infocesty preletieť celý svet ako mnohí naši kolegovia

Tak daj o sebe vedieť. Nástup je ihneď, tak sa pridaj na palubu!
Tešíme sa na Teba.
Tím Invia.sk

Reklama / advertisment

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750 - 1600 EUR

Požiadavky na zamestnanca

Reklama / advertisment

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Reklama / advertisment

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Měli byste splňovat:

· středoškolské vzdělání
· podnikavý duch
· samostatnost
· schopnost se na všem domluvit
· nástup IHNED !!!!!

Myslíte si, že si budeme rozumět a máte nám co nabídnout? Kontaktujte nás, ať neztrácíme čas!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.

Adresa spoločnosti

Invia.sk, s.r.o.
Dunajská 4
811 08 Bratislava
https://www.invia.sk

Zdroj: http://profesia.sk/praca/invia-sk/O3139770