Prijmeme kontrolórov kvality. Možný zárobok 1 000 až 1 500 EUR

Pridané 9.9.2019

QSR24h Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odmeňte sa adekvátne za svoju prácu.

Hlavnou pracovnou náplňou je najmä:
- vizuálna kontrola dielov a sortovanie
- jednoduchšie opravy dielov
- pulírovanie dielov
- možnosť práce so širokou škálou materiálov (plastové diely, kovové diely, sklo, okrasné lišty....)
- mechanické úpravy dielov a súčiastok v automobilovom priemysle.

Miesto výkonu práce je v BA kraji, v Trnave, v Žarnovici, Bánovciach nad Bebravou, Veľkom Mederi, v CZ (Břeclav + Louny), podľa aktuálnych požiadaviek je možnosť práce aj v iných regiónoch.

1000 až 1 500 EUR, bližšie upresnené na osobnom pohovore

- bohatý bonusový systém odmeňovania
- príplatky za prácu v noci, počas sviatkov a víkendov
- mesačné odmeny
- polročné odmeny
- profesionálne zaškolenie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- komplexná starostlivosť koordinátorov
- možnosť ubytovania podľa potreby
- ponúkame dlhodobú spoluprácu s možnosťou kariérneho rastu

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu [email protected] alebo volajte na doleuvedené číslo.

Ďakujeme za Váš životopis a vážime si Váš záujem. Vhodných kandidátov budeme kontaktovať.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zrak a zdravotný stav
Vysoká miera flexibility
Manuálna zručnosť
Precíznosť
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Skúsenosti z automobilového priemyslu veľkou výhodou, nie však podmienkou

Vlastné auto alebo schopnosť dopraviť sa do práce v stanovenom čase JE PODMIENKOU.

QSR24h Slovakia je spoločnosť orientovaná na zabezpečenie kontroly a kvality výrobkov a poskytovanie služieb v oblasti automobilového priemyslu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bratislavská 28/A
841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica

Zdroj: http://profesia.sk/praca/qsr24h-slovakia/O3120621