Obchodno - technický zástupca pre predaj automatizačnej techniky

Pridané 29.10.2019

Blumenbecker Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť šikovnému obchodnému zástupcovi pre predaj riadiacich systémov, elektrokomponentov do rozvádzačov a iných dielov pre riadenie strojov a liniek v priemysle. Požadujeme znalosť trhu v tejto oblasti a prax v obchodovaní s týmito dielmi.

- Vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich
- Spracovávanie a tvorba cenových ponúk
- Spolupráca na tvorbe obchodných plánov

fix + motivujúce ohodnotenie v závislosti od obratu

- motivujúce finančné ohodnotenie
- zázemie silnej a stabilnej zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
- mladý dynamický team
- služobné auto (aj na súkromné účely), mobil, notebook
- fitness, wellnes permanentky,

štruktúrovaný životopis v SK jazyku. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
- základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť v odbore podmienkou
Vysokoškolské alebo úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
Komunikatívnosť, obchodné a prezentačné schopnosti
Otvorenosť, flexibilitu, manažérske schopnosti

Pôvodná materská firma B+M Blumenbecker GmbH bola založená v Nemecku v roku 1922 ako dielňa na opravy a montáže elektromotorov a elektrických strojov. Vďaka inovátorskému duchu, nasadeniu a cielavedomej činnosti jej zakladatelˇa Theodora Blumenbeckera a jeho nasledovníkov, firma vyrástla v dobre prosperujúcu nadnárodnú spoločnosť holdingového typu – Blumenbecker Group, ktorá má dnes zastúpenia v Európe, Ázii a USA s viac než 1300 zamestnancami v 30 pobočkách.
Skupina Blumenbecker koncentruje svoju činnosť na inžiniering, automatizáciu a služby pre priemysel. Profesionalita, flexibilita a blízkosť k zákazníkovi to sú hlavné princípy našej každodennej praxe. Poskytujeme individuálne, na mieru šité riešenia v oblasti priemyselnej automatizácie, riadiacej techniky, robotiky, servisu.
Na Slovensku fungujeme od roku 2001 a zaoberáme sa vývojom, dodávkou špičkových robotických pracovísk do priemyslu na klúč. Našimi zákazníkmi sú popredné výrobné spoločnosti na Slovensku, v Čechách a v Nemecku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BLUMENBECKER SLOVAKIA s.r.o.
Staviteľská 1
831 04 Bratislava