Servisný technik kompresorov

Pridané 14.10.2019

ORLÍK-KOMPRESORY SK, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná údržba a opravy kompresorov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu v SR
- výjazdy služobným vozidlom
- komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami kompresorov
- komunikácia so servisným oddelením
- inštalácia zariadení u zákazníka

- podpora stabilnej spoločnosti
- podpora výrobného závodu
- semináre k rozšíreniu technických znalostí
- pri dosahovaní dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilný príjem
- služobné vozidlo, telefón, notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Reklama / advertisment

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Tradičný český výrobca vzduchových kompresorov. V sortimente ponúkame piestové, skrutkové i bezmazné a špirálové kompresory. Samozrejmosťou je ponuka úplného príslušenstva v oblasti stlačeného vzduchu vrátane pneumatického náradia a montáže vzduchových rozvodov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika, mechatronika, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je vyhláška 508 min. § 22
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- flexibilný prístup
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, precíznosť
- výhodou je prax na oddelení údržby strojov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

O R L Í K-KOMPRESORY SK, spol. s r.o.
Horná Streda 613
91624 Horná Streda