Riaditeľ spoločnosti

Pridané 10.10.2019

Cestné stavby Liptovský Mikuláš, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupuje spoločnosť v konaní s právnickými a fyzickými osobami spolu s konateľom spol.
- zodpovedá za hospodárenie, riadenie a konanie v mene spoločnosti
- operatívne riadi činnosť zamestnancov v rámci spoločnosti
- riadi stratégiu a koncepciu rozvoja spoločnosti v časových horizontoch
- aktívne sa zúčastňuje na prezentácii výsledkov firmy za účelom zvýšenia stavebnej produkcie
- zodpovedá za priebežné plnenie a dosahovanie stanoveného finančného plánu
- kontroluje dodržiavanie všetkých výrobných a administratívnych procesov v rámci spoločnosti
- navrhuje krátkodobé a dlhodobé stratégie rozvoja spoločnosti
- zastupuje spoločnosti pri dôležitých obchodných rokovaniach s obchodnými partnermi a finančnými inštitúciami

dohodou

- plat zodpovedajúci vrcholovej pozícii
- služobný automobil aj na súkromné účely
- štandardné pracovné vybavenie ako mobilný telefón a notebook

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ stavebného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v riadení spol. s viac ako 50 zamestnancami
- komunikatívnosť
- organizačné a riadiace schopnosti
- ochota cestovať a učiť sa novým veciam,
- lojalita voči spoločnosti a tímový duch

Spoločnosť Cestné stavby Liptovský Mikuláš spol s r.o. je stabilnou a modernou stavebnou spoločnosťou s dlhodobou tradíciou, ktorá patrí k lídrom slovenského stavebníctva.

Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1953 a od svojho vzniku prešla viacerými organizačnými zmenami až do súčasnej podoby, v ktorej je rozdelená do troch divízií.
• Divízia CSLM – dopravné staviteľstvo, pozemné staviteľstvo, kovovýroba a zámočníctvo, výroba a predaj asfaltových zmesí a kameniva
• Divízia DPSE – realizácia mostných objektov, monolitických železobetónových a murovaných konštrukcií a výstavba objektov na kľúč

So svojim strojným vybavením a odborným personálnym obsadením vykonáva komplexnú dodávku technicky i technologicky náročných stavebných prác na celom území Slovenska.
Svoju vysokú úroveň potvrdzuje i používaním systémov:
• manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2015
• manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa normy BS OHSAS 18001:2007
• enviromentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2015

Od roku 2014 je spoločnosť členom stavebnej skupiny DANICON HOLDING a.s. Spoločnosti patriace do tejto skupiny vytvárajú vertikálnu štruktúru v procese výstavby – od výroby stavebných materiálov , cez realizáciu stavieb, až po development.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Cestné stavby Liptovský Mikuláš s.r.o.
Pribylinská 12
83104 Bratislava