Recruiter - špecialista výberov

Pridané 11.9.2019

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený špecialista v oblasti recruitingu? Pridaj sa do nášho tímu!
Tvojou náplňou práce bude:
- inzerovanie pracovných pozícií, selekcia životopisov
- aktívne vyhľadávanie, výber a kontaktovanie vhodných kandidátov na odborné aj operatívne pozície (white and blue collars),
- organizovanie a samostatné vedenie výberových pohovorov,
- posudzovanie rôznych kvalifikačných predpokladov kandidátov na rôzne pracovné pozície, komunikácia s managermi daných oddelení
- pripravuje bežnú dokumentáciu týkajúcu sa procesu náboru a prijatia nového zamestnanca
- koordinuje spoluprácu a komunikáciu s personálnymi agentúrami aj ADZ
- vedie a pravidelne aktualizuje databázu agentúrnych zamestnancov a databázu obsadzovaných pracovných pozícií, zabezpečuje dostatok informácií o aktuálnom stave pracovných síl
- na pravidelnej báze sa stretáva s agentúrami a monitoruje spoluprácu s nimi
- nahadzuje objednávky do interného systému

Dohodou

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
5 dní dovolenky nad rámec zákona
letný a zimný bonus (13. a 14. plat)
ročná odmena za 100% dochádzku
bezplatné kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
príspevok do 3. piliera
príspevok na stravovanie v našej závodnej jedálni
priateľský kolektív
vianočný večierok, vitamínové balíčky a veľa ďalšieho

Svoje životopisy posielajte na uvedené kontaktné adresy, najlepšie prostredníctvom e-mailu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.
V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. vo svojom životopise alebo v žiadosti, prosím uveďte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou IAC Group (Slovakia) s.r.o. v tomto znení:
"Dolupodpísaný uchádzač o zamestnanie týmto udeľujem spoločnosti IAC Group (Slovakia), s.r.o. súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, dátum narodenia, telefónne číslo, vzdelanie, resp. iné), ktoré som uviedol/a v zaslaných materiáloch za účelom vyhľadania pracovného miesta u uvedenej spoločnosti, po dobu jedného roka. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni - PODMIENKOU
- príjemné vystupovanie
- organizačné schopnosti
- schopnosť samostatne a aktívne pracovať a riešiť problémy

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových a exteriérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Automobilový priemyselný park Lozorno súp.č.1006
900 55 Lozorno