Manipulačný pracovník -Devínska Nová Ves, Lozorno alebo Malacky (Ref. č.: 007/MA/2017)

Pridané 10.9.2019

STARSTAFF, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zručných a zodpovedných pracovníkov do logistickej spoločnosti na Záhorí – Lozorno a DNV.

Rôzna náplň práce podľa pozície: Sekvenčný, montážny, manipulačný pracovník

- vychystávanie dielov z prepravných paliet do špeciálnych JIT-paliet
podľa vopred stanovenej objednávky
- vizuálna kontrola kvality dielov
- kontrola správnosti označenia dielu podľa predlohy
- zodpovednosť za správne naloženie palety
- čistenie prepravných JIT paliet od kartónu, fólie
- triedenie odpadu
- montáž dverí, nárazníkov, svetiel, mriežok
- práca s PC, nahrávanie dodacích listov do interného programu, príjem, odpis tovaru

Základná mzda + mesačné bonusy

- práca na hlavný pracovný pomer
- pre vysoko produktívnych pracovníkov garantujeme dlhodobú prácu
- atraktívna mzda
- možnosť zabezpečenia ubytovania
- príspevok na ubytovanie, alebo príspevok na cestovné
- stravné lístky
- sociálny program
- bezúročné mikropôžičky

V prípade záujmu Vás žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorý je jednou z vedúcich logistických firiem na trhu, so zameraním na automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť dodržiavať dochádzku
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť plniť požadované pracovné normy
- dobrý zdravotný stav
- prax na obdobnej pozícii výhodou

Spoločnosť STARSTAFF, s.r.o., IČO: 47 177 594, so sídlom Galvaniho 7/D, 821 04 Bratislava je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou personálnou agentúrou momentálne pôsobiacou na trhu predovšetkým v Slovenskej republike. Prostredníctvom svojich dcérskych spoločnosti však expandujeme nie len v rámci SR, ale pripravuje aj otvorenie pobočiek v zahraničí. Za účelom skvalitňovania svojich služieb, či už pre klientov alebo zamestnancov prijímame do svojich radov len tých najlepších, aby sme mohli dodať služby v najvyššej požadovanej kvalite.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zdroj: http://profesia.sk/praca/starstaff/O3040599