Užite si leto pri mori! Pracuj aj Ty na Cypre ako časník/čka!

Pridané 10.9.2019

Universal Consulting s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí chcú stráviť leto pri mori, spoznať novú krajinu, zdokonaliť sa v angličtine a spojiť prácu so zábavou! Ak si chcete užiť letnú sezónu v jednej z dovolenkových destinácii na Cypre a popritom si ešte zarobiť, ste na správnom mieste.

Práve teraz prebieha nábor pracovníkov na pozíciu čašník/čašníčka na sezónnu prácu do rôznych reštaurácií a hotelov na Cypre (lokalita Paphos) alebo iné lokality.

Vašou úlohou bude najmä:
- prestieranie a príprava stolov (príbory, taniere, poháre, prestierania)
- zabezpečovanie rezervácií
- prijímanie objednávok hostí
- servírovanie jedál a nápojov
- prijímanie a riešenie sťažností hostí
- účtovanie platieb a inkasovanie sumy za objednávku
- upratovanie stolov (odnášanie použitého riadu, atď...)

Dĺžka zamestnania:
- počas letnej sezóny (máj - november 2017)
- niektoré pozície sú dlhodobé aj po ukončení sezóny

Pracovná doba:
Pracuje sa zvyčajne okolo 8 hodín denne (niekedy bude potrebné ostať v práci dlhšie), a to cez deň alebo večer (až do noci), alebo časť zmeny cez deň a časť večer. Budete pracovať 6 dní v týždni a jeden deň budete mať voľno.

Mzda:
Mzda závisí od Vašich vedomostí, skúseností a pozície.
Zvyčajne sa pohybuje od 700 Eur v čistom za mesiac + tips. Avšak plat závisí od konkrétneho zamestnávateľa a pozície, niektorí zamestnávatelia ponúkajú až do 1200 Eur v čistom pre čašníkov.
Ubytovanie je zvyčajne zabezpečené zamestnávateľom a v prípade, že nieje, zamestnávateľ je ochotný Vám pomôcť nájsť vhodné ubytovanie.

Ubytovanie:
- je zvyčajne zabezpečené zamestnávateľom a v prípade, že nie je, zamestnávateľ je ochotný Vám pomôcť nájsť vhodné ubytovanie (zvyčajne u ľudí, ktorí už na mieste pracujú a hľadajú spolubývajúceho). Viac informácii sa dozviete pri konkrétnej ponuke pre Vás po úspešnom absolvovaní prvého kola výberového konania.

Strava:
- u niektorých zamestnávateľov máte stravu počas práce zabezpečenú priamo v reštaurácii. Ak nie, môže byť na vlastné náklady – viac informácii sa dozviete pri konkrétnej ponuke pre Vás po úspešnom absolvovaní prvého kola výberového konania.

Reklama / advertisment

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 700 - 1200 Eur mesačne v čistom + tipsy

Reklama / advertisment

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca vhodná aj pre študentov
- príjemné prostredie, priateľská atmosféra
- sociálne a zdravotné poistenie hradené zamestnávateľom

Reklama / advertisment

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o prácu nám pošlite Váš životopis na email [email protected]

Počet miest je limitovaný, ak chcete zvýšiť šance na Vaše umiestnenie, zašlite nám Váš životopis v anglickom jazyku spolu s Vašou fotografiou, následne Vás môžme ihneď prezentovať zamestnávateľovi!

(V ponuke máme aj iné pozície, pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Náš klient hľadá ľudí pre viacero zamestnávateľov (hotely, reštaurácie, bary). Konkrétny hotel, resp. reštauráciu Vám ponúkne, ak prejdete prvým kolom výberového procesu. Väčšinou sa snažíme napasovať Vám ponuku, ktorá vyhovuje aj Vašim požiadavkám. t.zn. že v ponuke máme teraz viacero voľných miest na pozíciu čašník/čka, ale podmienky práce sa môžu trocha odlišovať. Informácie o podmienkach konkrétnej pozície sa dozviete ešte pre podpisom zmlúv.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (B1)
- skúsenosti na pozícii čašník/čašníčka alebo podľa pozície
- príjemné vystupovanie
- ochota vycestovať do zahraničia

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Vy hľadáte prácu v zahraničí, my sme tí, ktorí Vám pomôžu uplatniť sa na zahraničnom trhu.

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu. Uplatnenie na ňom pomôžeme nájsť našim kandidátom v krajinách EU a vo viacerých pracovných oblastiach. K dispozícii máme voľné pracovné miesta aj v týchto zaujímavých a dynamicky sa rozvíjajúcich odvetviach, ako logistika, výroba, priemysel, letectvo, potravinárstvo, hoteliérstvo a stavebníctvo. Našou špecializáciou je aj výber letušiek pre aerolínie Stredného Východu.

Máme 17-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou.

Sme tu, aby sme Vám pomohli s nástupom do práce, cestou aj potrebnými formalitami. Po nástupe na danú pracovnú pozíciu v zahraničí Vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku a ako sa Vám darí. Súčasťou našich doplnkových služieb je aj bezplatná infolinka.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka.

Vo vzťahu ku kandidátovi preferujeme individuálny prístup. My Vám nesprostredkujeme len prácu, my sa o Vás tiež príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Universal Consulting s.r.o.
Štúrovo námestie 18
911 01 Trenčín
https://www.universalconsulting.sk/