Pracovník pre prieskum trhu

Pridané 9.10.2019

ACNielsen Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník navštevuje maloobchodné predajne potravinárskeho a drogistického typu, v ktorých fotí a zapisuje do mobilného zariadenia informácie o potravinárskych a drogictických výrobkoch (názov, typ balenia, výrobca ap.), ich počet na regáli v predajni, podľa fakúr a cenu. Dáta posiela do kancelárie spoločnosti. Ďalej môže vykonávať rôzne cenové štúdie, merchandasingové štúdie, kontaktuje nové predajne pre spoluprácu ap. Nie je to práca v kancelárii. Pracuje sa s mobilným zariadením a prenosným počítačom v maloobchodných predajniach (ale aj v prevádzkach typu reštaurácie, vinárne ap).
Je nutné mať k dispozícii osobné motorové vozidlo. Cestovné náklady zamestnávateľ prepláca podľa zákona o cestovných náhradách. Práca sa vykonáva v Košiciach a okolí. Uprednostňujeme uchádzačov s praxou v maloobchodných predajniach. Pozícia nie je vhodná pre absolventov škôl a je vhodná hlavne pre kandidátov so stredoškolským vzdelaním, ktorých pri výbere uprednostňujeme.

Reklama / advertisment

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

dohodou

Reklama / advertisment

Informácie o výberovom konaní

Životopisy posielajte na uvedenú emailovú adresu. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov, ktorých pozveme na pohovor. V prípade, ak vás neoslovíme v termíne do 30.4.2017, znamená to, že sme si vás nevybrali.

Požiadavky na zamestnanca

Reklama / advertisment

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- dobré komunikačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť, asertivita
- čiastočná znalosť práce s počítačom
- nutné mať k dispozícii osobné motorové vozidlo
- predchádzajúce skúsenosti s rýchloobrátkovým tovarom v maloobchodných predajniach výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Nielsen je globálna výskumná a analytická spoločnosť, ktorá poskytuje najkomplexnejší a najdôveryhodnejší pohľad na trhy a spotrebiteľov celého sveta. Náš prístup prepájajúci Nielsen data s ďalšími zdrojmi informácií umožňuje klientom na celom svete pochopiť, čo sa deje práve teraz, čo sa bude diať v budúcnosti a ako najlepšie tieto znalosti využiť.
Už viac ako 90 rokov Nielsen poskytuje dáta a analýzy na vedeckom prístupe a inováciách. Neustále vyvíjame nové spôsoby riešenia najdôležitejších otázok spoločností pôsobiacich v oblasti maloobchodu, médií a reklamnom priemysle. Nielsen je súčasťou indexu S&P500 a pôsobí viac ako v 100 krajinách sveta, čím pokrýva viac ako 90% svetovej populácie.
Pre viac informácií navštívte www.nielsen.com . Brandbank business je súčasťou Nielsen od roku 2017 (www.brandbank.com).
Na Slovensku na hlavný pracovný pomer zamestnávame 46 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ACNielsen Slovakia s.r.o.
Plynárenská 1
821 09 Bratislava 2
http://www.nielsen.com