Kuchár/Kuchárka

Pridané 11.9.2019

AGILIT TEAM invest s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny, šikovný a máš chuť učiť sa nové veci? Možno hľadáme práve teba!
Prijmeme kuchára/kuchárku do nášho tímu do reštaurácie Posedenie Na rohu v Bratislave II.
Pracovná doba 8:00-21:30, pracuje sa krátky/dlhý týždeň.
Ponúkaná čistá nástupná mzda 800-1200 Eur, v závislosti od schopností a skúseností.
Mzda je vyplácaná pravidelne k 15-temu dňu v mesiaci.
Životopis, prípadne motivačný list (zaujíma nás, kde a koľko ste varili) Vás poprosím zasielať na [email protected]
Tešíme sa na Vás!

dohodou

Práca v zabehnutej reštaurácii v mladom kolektíve
Zamestnanecká strava zdarma
Príjemné pracovné prostredie
Možnosť záloh
Priestor na sebarealizáciu odborný rast,
Dlhodobé a perspektívne zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Vybudované pracovné návyky
Kreativita, spoľahlivosť

Reštaurácia vám poskytne na svojich troch poschodiach ideálne miesto pre príjemné posedenie vo Vrakuni. Kombinácia známych surovín vďaka ich modernej úprave a prevedeniu ladí tak, aby ste si mohli vychutnať maximálny pôžitok z chutí. V reštaurácii si môžete vychutnať aj vynikajúcu pizzu pripravovanú v peci na dreve.

V pivárni si môžete vychutnať skvelé tankové pivo Pilsner Urquell a Gambrinus a to v nefajčiarskych alebo fajčiarskych priestoroch. Galéria je zase ideálnym miestom pre organizovanie spoločenských udalostí. Počas letných mesiacov si môžete posedieť vo veľkej záhrade, či letnej terase.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Agilit Team invest s.r.o.
Čiližská 1/A
821 07 Bratislava