Predajca pánskych oblekov na mieru

Pridané 11.9.2019

Klemon Mode s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o najnovšie trendy v oblasti pánskej módy? Baví ťa komunikácia so zákazníkom a počula si už o oblekoch na mieru? Ak áno, ponúkame ti možnosť podieľať sa na predaji a realizácii originálnych pánskych oblekov na mieru v zabehnutej predajni v srdci Bratislavy s 15-ročnou tradíciou. Viac info na www.oblekynamieru.sk

Zaujímavá a rozmanitá práca v oblasti pánskej módy a dizajnu, možnosť sebarealizácie pri konzultácii požiadaviek klienta, prípadne aranžovania priestorov, správe FB účtu, podieľanie sa na obchodných stratégiách a postupoch.
Odmeňovanie na základe výsledkov a schopností.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Reklama / advertisment

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie a prax v odbore pánsky krajčír výhodou.

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
OpenOffice.org Calc - základy
Microsoft Outlook - základy

Počet rokov praxe

5

Cit pre detail a estetiku, aktívny záujem o trendy v pánskej móde, prípadne skúsenosti s krajčírstvom sú výhodou. Príjemné a prirodzené vystupovanie, komunikačné zručnosti, iniciatívnosť a samostatnosť, empatia a schopnosť aktívneho riešenia úloh, alebo problémov.

Vyžadujeme schopnosť pracovať samostatne s vysokým pracovným nasadením, zvládanie stresujúcich okolností.

Výrobná odevná spoločnosť s tradíciou od roku 1990, zaoberajúca sa produkciou pánskej a dámskej módy. Špecializuje sa na luxusnú, malosériovú a mierenkovú výrobu určenú predovšetkým na export do širokého spektra krajín EU.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Moyzesova 3
908 51 Holíč

Zdroj: http://profesia.sk/praca/klemon-mode/O2932465