Merací technik 3D (Ref. č.: 2017/02)

Pridané 8.10.2019

IQLOGY, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohy
• Komunikácia s klientom a následná realizácia dohodnutých služieb podľa požiadaviek klienta:
o meracie služby
o analýza výsledkov a vyhodnotenie pre klienta
• Príprava meracích templates v prostredí PolyWorks
• Účasť prac.stretnutiach pri interpretácii/ prezentácii výsledkov merania
• Ad hoc podpora klientov pri plánovaní, realizácii opatrení vyplývajúcich z merania
• Plní ďalšie ad hoc úlohy a činnosti podľa pokynov nadriadených

Zodpovednosti:
• Príprava meracích templates v prostredí PolyWorks podľa špecifikácií klienta a ich optimalizácia u klienta
• Vypracovanie dokumentácie načas a podľa špecifikácie

v zavislosti na rozsahu odborných skuseností

* Dynamický pracovný tím v technologickej firme;
* Vybavenie na prácu najmodernejšou technológiou;
* Práca orientovaná na výsledok pre klienta (nie na množstvo odpracovaných hodín)
* Primerané finančné ohodnotenie;
* Príspevok na stravu od zamestnávateľa nad rámec zákonných povinností;
* Mobilný telefón;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, automobilová výroba, resp. výroba komponentov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CATIA - základy

Vodičský preukaz

B

• Komunikatívnosť, flexibilita, tímová práca
• Práca s PC, PolyWorks
• Vodičský preukaz skupiny B

Dynamická technologická spoločnosť s mladým kolektívom zameraná:
- na kontrolu a riadenie procesu zlepšovania kvality
- zvyšovanie efektivity procesov výroby a jej riadenia najmä v automobilovom priemysle
- automatizáciu, metrológiu
- predaj a servis 3D meracích systémov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IQLOGY, s.r.o.
Vajnorská 142
83104 Bratislava

Zdroj: http://profesia.sk/praca/iqlogy/O2918940