Daňový konzultant - senior (3-4 ročné skúsenosti, licencia daňového poradcu nie je podmienkou) (Ref. č.: 4)

Pridané 10.10.2019

VGD SLOVAKIA s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavovanie a kontrola daňových priznaní,
- analýza daňových rizík,
- vypracovanie stanovísk k daňovým problematikám v oblasti DPH, dane z príjmov, iných daní,
- vypracovávanie stanovísk k medzinárodnému zdaňovaniu,
- odborné poradenstvo pre klientov,
- reporting podľa požiadaviek klienta,
- vedenie a podpora juniorných členov tímu.

dohodou

- možnosť byť súčasťou tímu,
- priestor pre odborný a kariérny rast,
- veľa príležitostí pre získavanie nových informácií a skúseností,
- možnosť sebarealizácie - veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
- podpora vzdelávania, systém interných aj externých vzdelávacích programov,
- odmeňovací systém a rozsiahly systém benefitov,
- flexibilná pracovná doba,
- v prípade jazykového vybavenia zamestnanca možnosť znalosť cudzieho jazyka aktívne využívať,
- ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť.

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. V prípade záujmu prostredníctvom životopisu zaslaného priamo mailom, si Vás dovoľujeme požiadať o priloženie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov. Len v takomto prípade môžeme Vašu reakciu akceptovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- vynikajúca znalosť v oblasti daní,
- prax v oblasti daňového poradenstva (3-4 roky), licencia daňového poradcu nie je podmienkou,
- aktívne anglický jazyk alebo nemecký jazyk,
- znalosť podvojného účtovníctva,
- analytické schopnosti,
- samostatnosť,
- komunikatívnosť,
- tímový hráč.

Sme nadnárodná spoločnosť, na trhu pôsobíme viac ako 30 rokov, v SR 15 rokov, sme 5-ta najväčšia audítorská spoločnosť na Slovensku. Poskytujeme služby účtovného, daňového poradenstva, audítorské služby, finančné riadenie, akvizície, služby due diligence, projektové služby. V súčasnosti v hlavnom pomere zamestnávame viac ako 150 odborných pracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

VGD SLOVAKIA s.r.o.
Moskovská 13
811 08 Bratislava

Zdroj: http://profesia.sk/praca/vgd-slovakia/O2567516