Logistik servisného oddelenia so znalosťou nemčiny

Pridané 9.10.2019

STORE MEDIA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Organizácie práce inštalačných technikov pre krajiny Slovensko, Česko a Rakúsko.
Zabezpečenie prevádzky helpline linky (telefonickej aj mailovej).
Inštalácia a servis aroma difúzorov a audio-video techniky u klientov
Kontrola Inštalácie a servisu aroma difúzorov a audio-video techniky u klientov
Veľká časť práce je venovaná našim rakúskym klientom, preto je nutná znalosť nemčiny na komunikačnej úrovni slovom aj písmom (pohovor bude robiť nemecky hovoriaci človek)

1400EUR/mesačne

4,5 dňový pracovný týždeň ( v piatok máme pracovnú dobu do 12.00)
Vyplácanie odmien zo zisku spoločnosti
Bezplatné jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe

Životopis spolu s motivačným listom zasielajte na adresu: [email protected] . CV bez požadovanej skúšky z elektro odboru ani nebudeme čítať!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektro

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Uchádzači o prácu musia mať skúšky zodpovedajúce minimálne vyhl. MPSVR č. 508/2009 § 21.
Uchádzač musí byť manuálne zručný a schopný samostatne riešiť nepredvídané situácie a odlný voči stresu. Aktívny vodič.
Uchádzač musí mať kultivované vystupovanie.
OVLÁDANIE NEMECKÉHO JAZYKA PODMIENKOU

STORE MEDIA, líder na trhu In store rádií, In store TV a Aromamarketingu.
Vďaka naším spokojným a prosperujúcim klientom sme dnes jeden z kľúčových hráčov v oblasti zmyslového marketingu v strednej Európe.
Našou hlavnou činnosťou je In-store radio, Digital Signage a Aroma marketing.

In-store radio - zabezpečujeme a prevádzkujeme hudobné programy vyrábané vždy pre konkrétneho klienta na mieru s možnosťou vkladania reklamných spotov.

Digital Signage - zabezpečujeme a prevádzkujeme dynamické audio-vizuálne POS riešenie prostredníctvom špeciálnych TV obrazoviek.
Máme vlastný vývoj technológií pre In-store rádio i Digital Signage.

Aroma marketing - poskytujeme poradenstvo ako i inštaláciu najmodernejších technológií v oblasti aroma marketingu. Aromatizujeme priestory obchodných centier, bánk, telekomunikačných operátorov, reštaurácií, hotelov, ...

Nájdete nás v obchodoch, hoteloch, nákupných centrách, bankách, kasínach a mnohých iných miestach. Máme pobočky v Bratislave, Prahe a Viedni.
TVORÍME S VAMI A PRE VÁS

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Záhorácka 2
811 04 Bratislava

Zdroj: http://profesia.sk/praca/store-media/O1758077