Projektový manažér v TZB

Pridané 10.10.2019

SAKMONT s.r.o. Snina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie stavieb, ich manažovanie.

dohodou

Spoločnosť SAKMONT s.r.o. Snina hľadá projektového manažéra v oblasti TZB (ÚK, ZTI, IS). Prax v oblasti TZB je výhodou. Ďalšie výhody: osvedčenia spôsobilosti - stavbyvedúci, stavebný dozor.
Platobné podmienky dohodou. Kontaktujte nás prosím e-mailom na adrese: [email protected]

Na základe životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov na výzvu k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zariadenie budov - vodovod, kanalizácia, plyn, vykurovanie, chladenie, inžinierske siete

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
CENKROS - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítaná prax v oblasti manažovania stavieb a hlavne v odbore technických zariadení budov-TZB.
Skúsenosti s montážou vodovodu, kanalizácie, plynovodu, vykurovania, chladenia a vonkajších inžinierských sietí.

Firma sa zaoberá realizáciou technického zariadenia budov. Dodávka a montáž profesií plyn, kúrenie, vodoinštalácie a vzduchotechniky, zateplovanie budov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Turbínová 1
831 04 Bratislava

Zdroj: http://profesia.sk/praca/sakmont-snina/O1717092