Vedúci - potravinárskej výroby

Pridané 10.10.2019

TOMATA s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nutnosť práce v dvojzmennej prevádzke.

- vedenie kolektívu výrobných pracovníkov,
- vedenie skladového hospodárstva výrobného úseku,
- vedenie a kontrola výrobných a technologických procesov,
- vedenie a zabezpečenie dodržiavania HACCP systému,
- vedenie a zabezpečenie kvalitatívnych požiadaviek na jednotlivé produkty

850 € + prémie do výšky 30%

Bezplatné ubytovanie v 2-izbovom byte

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis a motivačný list na e-mailovú adresu [email protected]

Vzhľadom k predpokladanému veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárske, poľnohospodárske, chemické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1 rok

Pozícia vhodná aj pre absolventa VŠ, ak disponuje praktickými pracovnými návykmi v potravinárstve. Pre uchádzačov zo vzdialenejších miest je k dispozícii bezplatný 2-izbový firemný byt.

Potravinárska spoločnosť zameraná na spracovanie a výrobu zeleninových a ovocných produktov s vlastnou pestovateľskou prevádzkou

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Železničný rad 3154
946 03 Kolárovo

Zdroj: http://profesia.sk/praca/tomata/O1208359